Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Personal assistant (PA)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészségügy
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
akvamarin2004
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 11:36    Hozzászólás témája: Personal assistant (PA) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!2007 júniustól tervezem,hogy kimennék Angliába personal assistant-nak,azaz kerekesszékes emberek mellé segítőnek.Az angolom nagyon jó,de ezen a területen még tapasztalatlan vagyok.Első körben 3 hónapra mennék.Eddig 3 angol ügynökséggel léptem kapcsolatba:Active Assistance,Origincare,Ena.Van-e tapasztalatotok velük?Minden véleményt,tapasztalatot szívesen veszek a PA munkával kapcsolatban is.Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 16:57    Hozzászólás témája: Re: Personal assistant (PA) Hozzászólás az előzmény idézésével

akvamarin2004 írta:
Sziasztok!2007 júniustól tervezem,hogy kimennék Angliába personal assistant-nak,azaz kerekesszékes emberek mellé segítőnek.Az angolom nagyon jó,de ezen a területen még tapasztalatlan vagyok.Első körben 3 hónapra mennék.Eddig 3 angol ügynökséggel léptem kapcsolatba:Active Assistance,Origincare,Ena.Van-e tapasztalatotok velük?Minden véleményt,tapasztalatot szívesen veszek a PA munkával kapcsolatban is.Köszönöm!

Hummm... Lehet, hogy masok megkontraznak, de a PA az a fonok titkarnoje sznobul Mosoly Mint a sales assistant (az az elado a boltban).
Szerintem te carer allast keresel.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hadnagy
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 17:13    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás az előzmény idézésével

Speciel a gumtree-n például szoktak imígyen hirdetni állásokat "carer/PA". Persze ez nem jelent semmit. Mosoly Tény, hogy a Personal assistant kevésbé az ápolási teendőkben, inkább egyéb területeken hivatott segítséget nyújtani a rászorulóknak (közlekedés, vásárlás, stb.).
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 20:13    Hozzászólás témája: Re: .. Hozzászólás az előzmény idézésével

Lepj kapcsolatba az ILA-val, ( Independent Living Alternatives), ez egy nonprofit szervezet, es egy PA adatbankot szolgaltat azoknak a mozgasserulteknek, akik PA-t keresnek maguknak. Egy Valcsi nevu magyar lany is dolgozik ott, ez a munkahelyi telefonszama:020 89069265.
http://www.ilanet.co.uk/
http://www.i-l-a.fsnet.co.uk/ILA%20WEB%20SITE/

Croydonban is van egy hasonlo szervezet, annak is valahol megvan a cime, majd utananezek.

Nincs tapasztalatom ezekkel az ugynoksegekkel ugyan, de szerintem bizhatsz bennuk. Biztos talalnak neked majd valami melot, megha csak 3 honapra is maradnal.

Biztositaniuk kell majd manual handling taininget is, vigyazz nagyon magadra, majd ha dolgozol, probalj meg nem, vagy a legkevesebbet emelni, nehogy meghuzd a hatadat!
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 22:46    Hozzászólás témája: Re: .. Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, megvan.

Disability Croydon
St Oswald's Paris Hall
St Oswald's Road
Norbury
SW16 3SB

Tel:020 864 50 868

A ficko neve: Simon. Ot 18-20 evesen erte autobaleset, es akkor az egyetlen lehetoseg az otthon volt, amit nem tudott megszokni. Es kesobb kiepitett egy PA halozatot, es ezt is vezeti ezen a kornyeken.

A PA-k kulon lakasokban elnek, nem kell a fogyatekos emberrel egyutt lakni, eleg jo fizetest kapnak 18K evente.

A munkarend, emlekeim szerint ugy van, hogy az egyik heten 3 napot, a masik heten 4 napot dolgozik az ember (24 ora). 2 nap dolgozol, ket nap szabad. (mar nem remlik, hogy hogy volt, vszinu hulyesegeket beszelek)

Szerintem vagy irj, vagy hivd fel a fickot es kerdezd meg tole, hogy van e mostansag "vacancy", illetve kerj tole egy jelentkezesi lapot, hatha feljon valami a kozeljovoben.
Vissza az elejére
felandrea
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Február 12. Szombat, 14:33    Hozzászólás témája: personal assistant Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok , Andi vagyok és áprilisra terveztem kiutazni Londonba szerencsét próbálni. Végzett magyar-törénelem szakos tanár vagyok, de legfőképp home care vagy personal assistant jellegű állásokon gondolkodom, már egy ideje olvasgatom a fórumot, és itt találtam rá az ILA szervezetre, amely personal assistantek közvetítésével foglalkozik , azt szeretném kérdezni, hogy van e valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a céggel és valami jó tanácsa. Mivel a Senkihez mennék ki Londonba ezért nagyon hálás lennék minden jellegű információért. A korábbi üzenetek között olvastam, hogy esetleg ennél az ILA cégnél dolgozik egy Valcsi nevű lány is, ha valaki tudna esetleg rá kontaktot, vagy hogy ott dolgozik e még, esetleg meg kereshetném e, annak nagyon hálás lennék.
http://www.ilanet.co.uk
előre is remélem hogy valakinek lesz lesz egy két jó tanácsa
köszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészségügy Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban