Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Fodrasz/kozmetikus allas
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 14:24    Hozzászólás témája: Fodrasz/kozmetikus allas Hozzászólás az előzmény idézésével

Az iwiw-rol okt 30.

Fodrasz/kozmetikus kerestetik surgosen! A dion fodraszat es hajszalon keres kozmetikust. a szalon arhway-nel van a holloway roadon /north-west london/

02075619924

keresd Sunshine-t /Napsugar/ o magyar es ott fodrasz /es tenyleg igy hivjak Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertinaika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 8. Kedd, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok manikuros pedikuros munkat kersek 4 evet dolgoztam amerikaban az angolom jo van tapasztalatom barki tud segiteni az irjon vagy hivjon koszike erika 07807265287
Vissza az elejére
gedit
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 8. Hétfő, 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok magyar fodrász vagyok és londonban szeretnék dolgozni, az angolom csak kezdő, jó lenne ha lenne magyar is az üzletben. aki tud segíteni írjon.
Vissza az elejére
Marusz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Április 4. Péntek, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kozmetikus vagyok és szeretnék Londonban dolgozni,az angolom kezdő,ugyhogy jó lenne,ha magyar mellett tudnék dolgozni!
Ha valaki tud valamit,azonnal szóljon!06205122466

Köszike!
Vissza az elejére
vildiko
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 17. Péntek, 14:34    Hozzászólás témája: kozmetikus és sminktetoválási állást keres Hozzászólás az előzmény idézésével

kozmetikus és sminktetoválási állást keresek londonban,angol tudásom kezdő ezért jó lenne ha lenne 1 magyar a szalonban.2009 júniuba szeretnék kimenni és főleg a sminktetoválással foglalkozni.TEl:003620/311-2940 vagy email: horiszasza@freemail.hu
Vissza az elejére
idiske05
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Január 8. Csütörtök, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Rugbyben élek és magyar kozmetikust, fodrászt keresek. Ha tudtok segitsetek. Előre is kőszi Mosoly
Vissza az elejére
sissi-puszi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 1. Vasárnap, 1:22    Hozzászólás témája: sissi-puszi Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Fodrasz vagyok es szeretnek egy Londoni szalonban dolgozni,angolom kezdo bar aupairkent dolgozom,de szeretnek a szakmamban elhelyezkedni.Barmilyen infot tudtok irjatok.
Vissza az elejére
Rekus79
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 25. Szerda, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hajdu Réka vagyok,kozmetikus a szakmám,London és környékén szeretnék munkahelyet találni,lehetőleg olyan helyen,ahol Magyarok (is) vannak.A kiutazást áprilisban tervezem.Az angol tudásom elég alapszintű,de gyorsan tanulok és nagyon kitartó vagyok.Bármilyen megoldás érdekel,még messzebb is,ha szállást lehet arrafelé találni.Ha bárki tud segíteni,kérem jelezze itt pm-be vagy e-mailben a rekus79@citromail.hu címen.
Köszönöm a segítségeteket!
üdv.:R.
Vissza az elejére
szjani86
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 11. Szerda, 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

23 éves fodrász srác vagyok!
Szeretnék kimenni Londonba dolgozni!
Közép szinten beszéltem angolul de már nem használtam 3 éve a nyelvet!
Nem tudom, hogy tud e valaki valami klassz lehetőséget, munkát?!
Előre is köszönöm ha valaki mégis tudna segíteni!

E-Mail címem: devergo01@freemail.hu
Vissza az elejére
roka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Április 15. Szerda, 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

23 éves vagyok női-férfi és gyermek fodrász a végzettségem.
Anglia bármely területén szeretnék a szakmámban dolgozni.
Angol beszédem folyamatosan feljesztem, tanárom szerint
alapfokú vizsgára elég tudással rendelkezem.
Minden lehetőség érdekel, de csak szakmán belül.
Aki tud segítsen.
Vissza az elejére
Zsuzscsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 8. Hétfő, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kozmetikus vagyok és szeretnék Angliában dolgozni. De bármilyen más munka is érdekelne. Angoltudásom kezdő, de szeretném tovább fejleszteni. Ha tudtok segíteni, kérlek szóljatok! 30/4053581
Vissza az elejére
mazsola78
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 28. Kedd, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"ILCSI" kozmetika
Sok szeretettel varok minden kedves szepulni vagyot. Szolgaltatasaim: kis-es nagykezelesek, festesek, gyantak( pot&roller wax), elektrokozmetika( vio, ionto, ultrahang), fullyukasztas.Professzionalis termekek, 8 eves szakmai tapasztalat! Bovebb info es arak:http://ilcsikozmetika.synthasite.com Idopontert kerlek hivj az alabbi szamon: 07515258168-Melinda
Vissza az elejére
kissangie
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 31. Péntek, 17:54    Hozzászólás témája: Manikűr/Pedikűr/Műköröm Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Londonba élek,pedikűrözök és műkörmözök.
Keresek olyan szalont ahova körmöst és pedikűröst keresnek.
Aki tud segíteni megköszönném.
Angie
07549541825
Vissza az elejére
Hdorka85
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 4. Péntek, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Véletlenül nem tud itt nekem segíteni valaki abban, hogy Angliában mennyit keres egy alkalmazott kozmetikus?? Előre is köszönöm mindenkinek
Vissza az elejére
Gordika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Október 5. Hétfő, 17:40    Hozzászólás témája: fodrász állást keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szilvi vagyok, most költöztem Londonba (Wembley), fodrász munkát szeretnék, bármilyen szalonbeli munka érdekel. Férfi és női fodrász vagyok, 4 éves gyakorlatom van, tudok fonni, afrofonást is, hajfelvarrás, festés, vágás, melír, stb. Ha bármi lehetőség van szóljatok légyszi, iwiw-en vagy gordiusz1@freemail.hu és én telefonálok. Van nyelvvizsgám, társalgási szinten beszélek. Köszi!
Ha vkit érdekel a környéken házhoz is megyek!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szolgáltatások Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban