Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Csalók

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
polgar88
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 22. Péntek, 9:09    Hozzászólás témája: Csalók Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyelem!

Farkas Tibor egy csaló!!!
Senki ne menjen az ő segítségével Londonba dolgozni!!
Átverés az egész! Hiteget, munka meg sehol! Jól lehúznak! Itthon kértek 1000 koronát a közvetítésért, kint pedig 320 Fontot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
berta
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 10. Kedd, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az *** is csalok brigadja!!!
Minket is lehuztak 200 fontal es semmit sem kaptunk erte!
Vissza az elejére
Ismeretlen38
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 30. Kedd, 11:22    Hozzászólás témája: "Kozma Péter", a csaló regényei Hozzászólás az előzmény idézésével

Borsod megyéből sok szerencsétlen embert kicsalt londonba a victoria pályaudvarhoz és ott várt egy k**** barna szőrmés kapucnival letakarva a gambája,úgy cipelte 35 kilós táskát, úgy szaladt vele mint malhás ló,alig bírtunk utánna loholni térkép a kezébe, pedig állítólag ismeri a várost, engem csak a nagy segge fogott meg, olyan nagy segge volt,hogy azt néztem egész úton, az ágnes nevet viselte, a csaló, így elvitt a victoria gettó szálóba(fingok egyet, oszt összedől), a london salakjaihoz, a színesbőrűekhez és megállított az ajtóba, hogy ő megveszi a havi szállást, ami 240 fontba került, mi szorgalmasan meg örömmel mentünk fel a csikágói lepratanyára jelzett nekünk valamit a portás, de mi nem értettük, de végül kiderült hogy csak egy nap volt kifizetve az egy hónap helyett.Mikor felvitt a rongyk****, a mocsokfészekbe, nagyon meglepődtünk a látványosságtól, de a k****, ágnes azt idérte hogy másnap lesz hűtő meg szekrény, ozt még wc-t se tudtunk használni.A k**** azt mondta hogy csukjuk be az ajtót, és fizessük ki a 240-240 angol fontot mi nagyon szivesen kifizettük, mert a k**** azt igérte hogy lesz pénz szarásig, mer már csak 20-20 fontunk maradt, mi abban a tudatban voltunk, hogy reggel 9-kor jön az ál kozma petike a csaló, hogy költse a pénzét az k**** annya koporsójára.De mivel nem jött senki, 9-kor megpróbáltam felhívni, de már nem is létezett az a szám, így kínunkba lementünk a boltba, vettünk két sört.Amikor mentünk volna fel a gettó szállóba jelzett a portás, hogy takarodjunk a szállóból(csikágóból)
így nem tudtunk mit csinálni, kifizettünk fejenként 20-20 fontot, hogy tudjunk segítséget kérni, igaz hogy 10 karton cigarettát vittünk, de már másnapra nem maradt egy darab se.Hálistennek sikerült összeszedni repülőjegyre valót, és élve hazaértünk.
Aki kozma péternek adja ki magát, és acélbetétes bakancsot követel és 0670-216-3627-es számon, és festőt szakácsot meg péket keres(esetleg más munkásokat is) és 9 fontot kínál, az ne vegye be, mert énis csak egy félmilliót vesztettem, és remélem elnyeri méltó büntetéset, és vannak olyan fasza gyerekek mint én, és te is így jártál, küldj az e-mailemre levelet , és talán tehetünk ellene valamit!! ez az ágnes nevű riherongy, 25 év körüli zömök, barnahajú , halkbeszédű csaló!Az ucán találkoztunk két magyar egyénnel, olyan 25 éves körülivel, a két első fogai kiálltak, mint a vaddisznónak, a másik egy kopasz fiatal, zömök testalkatú. az ágnes az üzletkötő, mikor odaértünk a zebrához jelzett h megérkeztünk, nem volt nálunk csak 6 táska, és 35 kiló étel. Kozma péter azt az üzenetet hagyta nekünk, hogy vigyünk hideg ételt, mert ha dolgozni akarunk, annak enni is kell. A két személyhez amikor leértünk, én azt nem állítom hogy benne vannak, az egész buliban de utólag ahogy összeraktam a képeimet szerintem ő volt az egyik csaló, telefonon keresztül olyan hangja van mint a buziknak, az egyik az nagyon végignézett rajtunk mint a gyilkosokra, és aztmondta az ágnes csaló, hogy ők is itt dolgoznak, állítólag győrben lakik, a csaló(péter) meg ágnest is akkor hozta ki péter másfélhónapja ebben a csaló kft-be az ágnes szerepe az, h kihozassa 2580 kilométerre a victória gettójába, még pluszba elszedi az összes pénzt, sok szerencsételen magyar, aki abban a hiszembe ment ki, hogy jobb életet teremtsen családjának ahelyébe egy megérett mocskos magyar csaló,a magyarokat csúffá teszi, aki magyarország salakjai gyáva férgei, hazugjai magyarokat nyomorba döntik, azt kívánom az életbe hogy ezt a mocskos senkiházi csalókat, bünetesse meg a jó isten magyarország férgeit!
Vissza az elejére
Terminator
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Október 31. Szerda, 7:52    Hozzászólás témája: Obszcén kifejezések... Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Ismeretlen38 és Mindenki!

Megértem, hogy, ha valaki efféle szörnyűségeken esik át az mérges, és nagyon jó, hogy megosztja tapasztalatát a többiekkel, de kérek mindenkit, hogy próbálja tűrtőztetni magát a káromló szavak terén, mert nem etikus.
Az előző hozzászólást átszerkesztettem, de szeretném, ha erre nem lenne szügség a jövőben.

Megértéseteket előre is köszönöm!
Ismeretlen38
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Október 31. Szerda, 17:41    Hozzászólás témája: utóírat.. Hozzászólás az előzmény idézésével

nem mindegy hogy szinesbőrű, vagy néger?
Vissza az elejére
Terminator
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Október 31. Szerda, 19:49    Hozzászólás témája: Re: utóírat.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismeretlen38 írta:
nem mindegy hogy szinesbőrű, vagy néger?

A néger szó Nagy-Britanniában sértő, vulgáris és fajgyűlölő kifejezésnek számít.
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban