Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar utlevel vs szemelyi igazolvany
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> British passport
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Elytra
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Szeptember 12. Péntek, 15:17    Hozzászólás témája: Magyar utlevel vs szemelyi igazolvany Hozzászólás az előzmény idézésével

"Nekem meg a regi tipusu barna konyvecske szemelyi igazolvanyom van.
Szoval probalta mar valaki elesben is a regi szemelyit a repteren a hataron?"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
unnamed
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Szeptember 14. Vasárnap, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Tesom probalta ÉS BESŰLT VELE Lutonban a reptéren!
Nem tud angolul, csak annyit értett, hogy "passzport, passzport ! "
Még szerencse, hogy elvitte a kb 3-4 éve lejárt útlevelét is, amivel beengedték. Annyit mondtak neki, hogy csináltassa meg, mert lejárt.
Osztrákok is büntettek meg magyar határátlépőket, mert nem volt náluk útlevél, csak személyi. Az eset olyan emberekkel történt, akik ausztriában dolgoztak, itthonról ingázva. AZtán egy nap jött a bünti.... kb 20-30 Euro.
Bocsa sok dumáért.... Mosoly
Vissza az elejére
CALEB
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. November 23. Vasárnap, 18:21    Hozzászólás témája: Re: Magyar utlevel vs szemelyi igazolvany Hozzászólás az előzmény idézésével

Elytra írta:
"Nekem meg a regi tipusu barna konyvecske szemelyi igazolvanyom van.
Szoval probalta mar valaki elesben is a regi szemelyit a repteren a hataron?"

Sztem nem fogadjak el. Ha nincs akkor csereltesd ki. Ez a legegyszerubb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 18. Szerda, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Hogy tudom itt Angliaban meghosszabbitani a magyar utlevelemet?
Tovabbi szep napot
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 18. Szerda, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán, a követségen.........
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 18. Szerda, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, tudom hogy a nagykovetsegen vagyis csak sejtettem. De hogy mukodik, milyen hosszas a procedura,szemelyesen kell elintezni vagy postai uton???
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 25. Szerda, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majdelvalik írta:
Igen, tudom hogy a nagykovetsegen vagyis csak sejtettem. De hogy mukodik, milyen hosszas a procedura,szemelyesen kell elintezni vagy postai uton???

Google a te barátod...

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UK/hu/Konzuliinfo/magyar_utlevel_igenylese.htm

Amúgy hosszabbítani már nem lehet, mert most már valami új generációs útlevelet adnak ki, erre viszont külföldön nincs megfelelő berendezés, ezért csak ideiglenes magánútlevelet igényelhetsz, majd otthon igényelhetsz rendeset.
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 25. Szerda, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:
majdelvalik írta:

Google a te barátod...

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UK/hu/Konzuliinfo/magyar_utlevel_igenylese.htm

Amúgy hosszabbítani már nem lehet, mert most már valami új generációs útlevelet adnak ki, erre viszont külföldön nincs megfelelő berendezés, ezért csak ideiglenes magánútlevelet igényelhetsz, majd otthon igényelhetsz rendeset.

Egy teljes, korrect, preciz valasz megint Erustol Kacsintó
Koszike lol Mr. Zöld
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 25. Szerda, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majdelvalik írta:
Koszike lol Mr. Zöld

Kéhlek, szívesen bármikor! Nagyon boldog
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 25. Szerda, 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majdelvalik írta:
erus írta:
majdelvalik írta:

Google a te barátod...

Koszike lol Mr. Zöld

Most hogy megneztem alaposabban a linkedet,ugyan ezt talaltam en is a google-ban. Meg 1x kosziiii Mr. Zöld
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 25. Szerda, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyira ne görcsölj , hoyg lejár az útleveled, hacsak nem akarsz valahová EU-n kívül utazni.
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 26. Csütörtök, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Annyira ne görcsölj , hoyg lejár az útleveled, hacsak nem akarsz valahová EU-n kívül utazni.

Vagy nem akar munkat vallalni, ugynoksegnel regisztralni, es hosszasan sorolhatnam, ahol nem jatszik a szemelyi igazolvany.....
Azert kell manapsag is az utlevel, esetenkent nelkulozhetetlen.
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 26. Csütörtök, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
sanyabtd írta:

Vagy nem akar munkat vallalni, ugynoksegnel regisztralni, es hosszasan sorolhatnam, ahol nem jatszik a szemelyi igazolvany.....
Azert kell manapsag is az utlevel, esetenkent nelkulozhetetlen.

Meg amugy is szeretem ha biztos van nalam 2 hivatalos okmany amivel biztos tudom magam igazolni ha netan az egyik elveszlik vagy lejar ! Mint pl most. Es mivel az utlevelem hamarosan lejar, es ha netan lennek olyan balszerencses hogy elhagyam v ellopnak a Magyar irataimat, akkor az mar dupla katasztrofa lenne. Igen, eleg sok helyre kerik az utlevelet. Nalunk evente a munkahelyen is be kell mutatni mindenkinek a HR-on ha kulfoldi az illeto ha nem. Szoval jo az ha van Mr. Zöld
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 26. Csütörtök, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes...

Engem nemrég bekisért a német rendőr az örse,mert nem volt útlevelem
A főnökének mondtam, hoyg befofogm perelni,mert indokolatlanul akadályozott a munkámban, ezzel a cégnek és nekem is anyagi veszteséget okozott.

5 perc alatt 4x kértek elnézést a kolléga tudatlansága miatt.

Vagy anglia nem schengeni övezet... ?Sokkolt
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 26. Csütörtök, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
Érdekes...

Engem nemrég bekisért a német rendőr az örse,mert nem volt útlevelem
A főnökének mondtam, hoyg befofogm perelni,mert indokolatlanul akadályozott a munkámban, ezzel a cégnek és nekem is anyagi veszteséget okozott.

5 perc alatt 4x kértek elnézést a kolléga tudatlansága miatt.

Vagy anglia nem schengeni övezet... ?Sokkolt

Figyusz, itt nem a rendorrel allsz szemben, hanem mondjuk egy ugynokseggel. Jatszhatod az agyad (sic), hogy neked van szemelyid, es hogy el kell, hogy fagadjak, stb. A vegeredmeny az lesz, hogy esetleg elfogadjak, de az oneletrajzod azzal a mozdulattal meg az iratmegsemmisito fele. Okos lehetsz, de szep nem Vicces
Itt nem tudjak mi az a SZIG, ne akard nekik megtanitani, mert meg azt is nehezen emesztik meg, hogy te itt vagy, nemhogy okostojaskodsz.

A HO-hoz kuldheted a szemelyidet, az allami hivatal, ott el kell (es el is) fogadjak.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> British passport Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban