Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyarorszagi diplomaval rendelkezo gyogytornasz

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészségügy
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tundilici
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Szeptember 4. Csütörtök, 16:06    Hozzászólás témája: Magyarorszagi diplomaval rendelkezo gyogytornasz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

2004-ben diplomaztam le Szegeden, mint gyogytornasz, azota is ezen a palyan dolgozom. Nem tudna valaki segiteni, hogy kell-e honositani a diplomamt ha Nagy-Britanniaban szeretnek dolgozni, ha igen kihez fordulhatok, mennyi idot vesz igenybe stb. Minden erdekel, minnel tobb info annal jobb.

Elore is koszi: Judit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
valacheszter
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 2. Csütörtök, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

En is gyt. vagyok, 2000-ben diplomaztam, 1 eve vagyok kint. A regisztraciom kb. 5 honapig tartott es kb. 150000 forintomban van ami nem lenne baj, de nem talalok munkat. 7 ev tapasztalattal meg egy beszelgetesre sem hivtak be eddig 1 honap alatt. Szerintem jol gondold meg, hogy belevagsz-e mert rengeteg a gyogytornasz itt. Segedapolo vagyok egy korhazban es nagyon hianyzik a szakmam! Persze probalkozom tovabb, de ha kerdezed, hogy feladtam volna-e az allasomat otthon ha ezt tudom, a valasz: nem!

Udv! Valach Eszter
Vissza az elejére
szantomiki
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 17. Péntek, 20:03    Hozzászólás témája: Re: Magyarorszagi diplomaval rendelkezo gyogytornasz Hozzászólás az előzmény idézésével

tundilici írta:
Sziasztok!

2004-ben diplomaztam le Szegeden, mint gyogytornasz, azota is ezen a palyan dolgozom. Nem tudna valaki segiteni, hogy kell-e honositani a diplomamt ha Nagy-Britanniaban szeretnek dolgozni, ha igen kihez fordulhatok, mennyi idot vesz igenybe stb. Minden erdekel, minnel tobb info annal jobb.

Elore is koszi: Judit

Szia Judit! Miki vagyok, én 10 éve diplomáztam. Most gyógyszercégnél dolgozom, de szeretnék újra gyógytornával foglalkozni. Csak nem itthon. sikerült azóta még valamit megtudnod az angliai munkalehetőségekről? Én eddig úgy tudtam, hogy könnyen el lehet helyezkedni kint, kissé meglepődtem a kérédsedre érkezett válaszon. Miki
Vissza az elejére
okosPetike
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. December 2. Kedd, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Eszti!

Tudnál a regisztrációról bövebb információt adni? Én egy éve vagyok Angliában és már én is el szeretném kezdeni a regisztrációs folyamatot, de lenne egy-kát kérdésem. Priviben irj egy tel. számot és felhivlak!
Köszi!
Peti
Vissza az elejére
SzakalAliz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 4. Szerda, 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Eszti!

Diplomas gyogytornasz vagyok es Londonban elek, a regisztraciomat elkeztem, de problemam van a honositassal, mert a syllabusom leirasahoz a Pecsi egyetem 130 oldalas leirast akar kuldeni, egy lap 1000 forint. Az angolra forditas min. 2000 forint per oldal es minden egyes lapot hitelesittetni kell a konzulatuson, 23 font per oldal, hogy sikerult kihoznod 150 ezer forintbol? Magat a regisztracios lapot kitoltettem otthon es a referenciaim is megvannak, csak ezzel bajlodok mar hetek ota a foiskolaval.
Szeretnem ha valaszolnal nekem, vagy aki tud segiteni.
Koszonom elore is
Aliz
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Február 4. Szerda, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SzakalAliz írta:
Szia Eszti!

Diplomas gyogytornasz vagyok es Londonban elek, a regisztraciomat elkeztem, de problemam van a honositassal, mert a syllabusom leirasahoz a Pecsi egyetem 130 oldalas leirast akar kuldeni, egy lap 1000 forint. Az angolra forditas min. 2000 forint per oldal es minden egyes lapot hitelesittetni kell a konzulatuson, 23 font per oldal, hogy sikerult kihoznod 150 ezer forintbol? Magat a regisztracios lapot kitoltettem otthon es a referenciaim is megvannak, csak ezzel bajlodok mar hetek ota a foiskolaval.
Szeretnem ha valaszolnal nekem, vagy aki tud segiteni.
Koszonom elore is
Aliz

Rossz dokumentumot kértél az egyetemtől, mi is most csináltuk végig ugyanezt a procedúrát a PTE-vel, csak diplomás és egyetemi ápoló szak területén, azonban ez mindegy.
Most mennem kell dolgozni, de holnap megpróbálom összeszedni mi is kell az egyetemtől, az pár oldal, és már el is fogadták itt az NMC-ben. (És hitelesíteni sem kell, mert kétnyelvű, hiteles)
Vagy hívd a 07892709260 számot, a feleségem Edit többet tud mondani erről.

Üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Ginger
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 6. Péntek, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valacheszter írta:
Szia!

En is gyt. vagyok, 2000-ben diplomaztam, 1 eve vagyok kint. A regisztraciom kb. 5 honapig tartott es kb. 150000 forintomban van ami nem lenne baj, de nem talalok munkat. 7 ev tapasztalattal meg egy beszelgetesre sem hivtak be eddig 1 honap alatt. Szerintem jol gondold meg, hogy belevagsz-e mert rengeteg a gyogytornasz itt. Segedapolo vagyok egy korhazban es nagyon hianyzik a szakmam! Persze probalkozom tovabb, de ha kerdezed, hogy feladtam volna-e az allasomat otthon ha ezt tudom, a valasz: nem!

Udv! Valach Eszter

Szia Eszter,
En is gytasz vagyok, es elkezdtem a regisztraciomat, bekuldtem mindent.
Egy masik gytasz azt irta nekem, hogy 2 ev munkaviszony nelkul nem regisztralnak be. Viszont en ezt sehol nem talaltam leirva, illetve a formanyomtatvanyokon ezt nem kellett bizonyitani sem.
Neked mi a velemenyed errol?
Koszi elore is,Udv G
Vissza az elejére
tordia
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 9. Kedd, 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

aki honosította már a gyógytornász diplomáját itt, Londonban, lenne kedves részletezni hogy is megy ez. Mennyire veszik komolyan a nyelvvizsgakövetelményeket, le kell e fordíttatni az egész leckekönyvet is? Fontos e, hogy a diplomámat még az Európai unióhoz való csatlakozás előtt szereztem meg?Kell e szakmai vizsgát tenni, vagy különbözeti vizsgát, kell e szakmai angol, stb.
Előre is köszönöm annak, aki válaszol!
Vissza az elejére
csibike
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 17. Szerda, 21:56    Hozzászólás témája: gytász regisztráció Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget kérnék gyógytornászoktól, akik Angliában gytászként dolgoznak. Hogy ment a regisztráció? Miket kell beszerezni a főiskolától? pl. leckekönyv fordítás kell-e, egészségügyi papírok?, ajánlólevelek..egyéb? Szóval minden ami tapasztalatotok van ezügyben. Szeptembertől kezdeném a regisztrációt, és jól jönne a segítségMosoly.

Mindenkinek előre is köszönöm, aki válaszol:

Timi

Az e-mail címem:thimchi@gmail.com
Vissza az elejére
kiseliz
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Július 1. Csütörtök, 16:56    Hozzászólás témája: Gyógytornászkodás Angliába Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is úgyszintén szeretnék egy kicsivel többet tudni az Angliai gyógytornászként való regisztrálásról/dolgozásról.
Már egy-két dolgot tudok én is, csak gondoltam valaki tudna többet is mondani nekem. Illetve ez egy kis információ annak aki, ezt sem tudja. Azt tudom,
1. : hogy a HPC-nél kell regisztrálni, de ehhez feltétel a felsőfokú nyelvvizsga, azt viszont nem tudom, hogy mi is pontosan ennek a folyamata!?!
2. : hogy: A munka vállaláshoz szükséges labor által kimutatott védettség, hogy védettek vagyunk e a betegségek ellen (Proof of immunity for Hep B, Rubella, Varicella, Tuberculosis, Measles and Mumps).
Illetve ugye a referencia, ami érdekes, mert első kérdésük dolgozott e már Angliában mint gyógytornász, mire mondod, hogy nem, és a válasz, hogy hát az rossz hír. De hogy legyen az embernek kint gyakorlata, ha nem veszik fel az embert sehova???

Üdv: Timi
Vissza az elejére
gazsi77
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. November 12. Péntek, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gyógytornász és diplomás ápoló vagyok, és fél éve Angliában élek.
Eljött az ideje, hogy valamelyik diplomát megpróbáljam regisztráltatni, de tanácstalan vagyok, hogy melyiket.
Mind a kettőröl olvastam hideget - meleget és mostmár végképp nem tudom melyikkel lenne több esélyem.
Ha van valakinek tapasztalata vagy ötlete szívesen olvasnám.
Köszi!
Vissza az elejére
Tovi
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. November 12. Péntek, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazsi77 írta:
Sziasztok!

Eljött az ideje, hogy valamelyik diplomát megpróbáljam regisztráltatni, de tanácstalan vagyok, hogy melyiket.
Mind a kettőröl olvastam hideget - meleget és mostmár végképp nem tudom melyikkel lenne több esélyem.
Köszi!

Valoszinuleg a diplomas apoloi vegzettseggel tobbre mesz, nagy hiany van a nurse szakmaban.
Tehat az NMC regisztracioval kezdd.
gazsi77
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. November 15. Hétfő, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tovi írta:
gazsi77 írta:
Sziasztok!

Köszi!

Valoszinuleg a diplomas apoloi vegzettseggel tobbre mesz, nagy hiany van a nurse szakmaban.
Tehat az NMC regisztracioval kezdd.

Köszi a tanácsot!
Ti már végigcsináltátok ha jól emlékszem - a leírtakra , pontosabban a feleséged.
Nagyon gázos volt???
Vissza az elejére
BejusVerus
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Március 29. Csütörtök, 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én 2008-ban diplomáztam le, 3 évet dolgoztam otthon gyógytornászként, de okkal hagytam ott. Most otthoni betegápolással kezdek egy ki helyen és tanulom a nyelvet.De fél vagy 1 év múlva már szeretnék a szakmámban dolgozni.Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen lépésekkel indul ez a procedúra és kb.mennyi idő és pénz mindez?Válaszotokat előre is köszönöm szépen! További szép napot!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészségügy Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban