Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Olcsó lakások Londonban-EU Work

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olcsó kiadó szobák Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
roham
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 5. Vasárnap, 21:10    Hozzászólás témája: Olcsó lakások Londonban-EU Work Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most írok először ide, de ahogy nézem nem utóljára. Nagyon tetszik az oldal, tele hasznos dolgokkal, nagyon jó ötlet volt és ezzel biztos vagyok benne, hogy rengeteg embernek tudtok segíteni a problémáikon. Pirospont Kacsintó

Szóval a témához visszatérve. Szeptembertől szeretnék kimenni egy jó barátommal dolgozni Londonba pár hónapra (első nekifutásra Karácsonyig, aztán ha bevállt majd meglátjuk mi lesz). Sokan írták, hogy nem érdemes közvetítőirodákon keresztül (mármint a magyarokon) intézni a munkát, szállást, stb, de a szállással még is úgy vagyunk, hogy az az egy legyen biztos, ahová érkezésünkkor már tudunk menni.
Mi a véleményetek róla? Mindenféle tanácsot/észrevételt szívesen várok, üdv: Ádám
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
roham
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 5. Vasárnap, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajna véletlenül reklámoztam, amina léyneg is na mind1, látom, hogy nem lehet törölni a topic-ot, attól még a kérdés végülis fennál.

A lényeg az burkoltan, hogy van egy magyar cég,akik azzal foglalkoznak, hogy szállást biztosítsanak a magyaroknak Londonban, van róla kép, elég meggyőző, azt mondják h pont a beugratások végett olyan iroda, akik elfogadható szállást nyújtanak stb, stb..

Egész jól néz ki, 2 hét kaukció van heti 65 Fontért rezsivel és azt írták h 17 ezer TF közvetítési díj. Kérdés, hogy ez úgy "általában" mennyire éri meg és vajon az a közvetítési díj csak egyszeri alkalom-e (mert ugye nem mindegy)
Vissza az elejére
Cicmatag
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 7. Kedd, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Adam! Mi a parommal is magyar ugynoksegen keresztul jottunk ki tavaly nyaron, es semmi gond nem volt veluk. (Csak egy ugynoksegrol hallottam rosszakat, oket most nem nevesitem, a tobbirol csak jot hallottam.) A szallas elfogadhato, de ha palotara szamitasz, csalodni fogsz. Egyszeru, pici szobak, de a celnak megfelel. Legfeljebb ha nem tetszik, egy ido utan at lehet menni mas alberletbe...
A 2 het deposit es a heti szobaar amit irtal, teljesen realis, mindenhol kb. ennyiert adjak ki. A kozvetitesi dij nalunk egyszeri dij volt csak.
Munkat itt erdemes intezni, mert 2000 km-rol latatlanban senki nem fog teged alkalmazni. A munkakereses idoszakara szamolj minimum 3-4 hetet, de inkabb tobbet, annyi penzzel gyertek ki, amennyi kitart addig, de soha nem art egy kis biztonsagi tartalek. Kacsintó Nekunk a heti koltesunk a lakberen felul, berlettel egyutt kb. 50-60 font (kettonknek).
Remelem, segitettem valamennyit. Sok sikert a nagy utazashoz.
Udv: Cicmatag
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
padam
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 7. Kedd, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicmatag írta:
Nekunk a heti koltesunk a lakberen felul, berlettel egyutt kb. 50-60 font (kettonknek).

Tudnád ezt egy kicsit részletezni, hogy mi mennyi? Pl: kaja, ruha,stb.

Köszi Ádám
Vissza az elejére
roham
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Március 7. Kedd, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a Cicmatag!

Természetesen nem egy kacsalábon forgó palotára számítok, tudom, hogy mi az a realitás, csak ez tremélem, hogy egy teszem azt fel laktanyánál, azért kellőképpen jobb körülményeket biztosítanak Nagyon boldog

Ez a heti 60 Font tényleg hogy jött ki enegm si érdekel, emrt ha így van az nagyon jó. 1 hónapra megfelezve az egyéb költségek kijönnének akkor egy főre havi nem egészen 50 ezer forintból...

Én voltam már 2x Angliában és az árak azért elég magasak, főleg a kaják, úgyhogy majd vmi beosztási tanácsot is megfogadok tőletek. Ha minden így összejönne az havi 150 ezer Forint költség egy főnek, én mondjuk ha magamból indulok ki és persze beosztva akkor havi 200, de még legrosszabb esetben is megmaradna akkor 100 ezer Forint minden hónap végén. Persze nem a pénz az elsődleges, de ha belegondolok anyigalig is kimondottan megéri kimenni.

UI:...Ahogy írtad a nagy utazást arra következtetek, hogy nem bántátok meg Laza
Vissza az elejére
KiplinG
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Április 11. Kedd, 8:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,

engem a cimben szereplő cég és annak egészen azonos társa érdekelne....
ewhungary
hogy erről hallott már vki és ha igen akkor milyenek a tapasztalatok?
előre is köszi a választ
üdv
d
Vissza az elejére
Barca
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Máj 19. Péntek, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,surgosen keresek kiado szobat london kozpontjaban vagy a kozelben.Minel olcsobb,annal jobb.Hetfon szeretnek bekoltozni.E-mail cimem:barcelona0816@freemail.hu

Elore is koszonom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Initiale
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. November 11. Szombat, 15:38    Hozzászólás témája: lakások Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem az lenne a kerdesem,hogy neztem a gumtreen lalsokat csak az osszegek nem egyertelmuek.
?178,995 ez mit takar?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 12. Vasárnap, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az eladó ház és az ára.
Vissza az elejére
Akosom
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 3. Szombat, 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mennyibe kerül egy garzon lakás Londonban 1 hónapra rezsivel, ha egyáltalán van ilyen?

Ákos
cím: akos127@freemail.hu

700-750 között megáll mindennel együtt, de ehhez itt kell élned és referenciák, bankszámla stb kell.
Vissza az elejére
Suko
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Február 27. Kedd, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem 2-szobas kiadolakas erdekelne Londonba,biztonsagos kornyeken. Mitgonoltok menyibekerulne? Elore is koszonom az infot Udv mindekinek.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Február 27. Kedd, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Akosom"]Mennyibe kerül egy garzon lakás Londonban 1 hónapra rezsivel, ha egyáltalán van ilyen?

Ákos
cím: akos127@freemail.hu

700-750 között megáll mindennel együtt, de ehhez itt kell élned és referenciák, bankszámla stb kell.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Február 27. Kedd, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Suko írta:
Engem 2-szobas kiadolakas erdekelne Londonba,biztonsagos kornyeken. Mitgonoltok menyibekerulne? Elore is koszonom az infot Udv mindekinek.

1000-1200 között mindennel együtt, de referencia kell.
Vissza az elejére
ungherese
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 3. Csütörtök, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!1 fő részére keresek Nyugat Londonban kiadó szobát ha lehet magyaroknál, 70-90 font körül.A legjobb lenne ha a környéken lenne munkalehetőség is!
Ha valaki tud segítsen SÜRGŐS lenne,Legkésőbb február elején mennék!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olcsó kiadó szobák Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban