Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Vállalkozás indításához üzlettársat keres

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vállalkozás és építőipari kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csabauklondon
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Április 16. Szerda, 17:24    Hozzászólás témája: Vállalkozás indításához üzlettársat keres Hozzászólás az előzmény idézésével

Kettő hete Londonban élő férfi partnert keres vállalkozás indításához. Magyarországon 20 éven keresztül vállalkozóként dolgoztam (építőipar, fafeldolgozás, használtruha kisker) és most itt szeretnék vállalkozást indítani egy szerényebb tőkével de sokrétű vállalkozói tapasztalattal, ehhez keresek üzlettársat. Kérem hogy csak az hívjon aki korrekt, megbízható, ambiciózus, tökéletes nyelvtudása van , gyorsan kiigazodik a helyi viszonyokban (tehát már egy jó ideje itt él) és szintén rendelkezik egy szerény tőkével. A vállalkozás fajtájára van több ötletem is de nem ragaszkodok egyikhez sem ha a leendő üzlettársam ötletét megvalósíthatóbbnak és nagyobb nyereségtartalmúnak gondolom. A többit csak személyesen tudjuk megbeszélni. Kérem, hogy csak azok keressenek, akik akik a fentebb leírt elvárásaimnak mindenben megfelelnek, mert a nyelvtudást és a helyi viszonyok ismeretét leszámítva én is azokat tudom biztosítani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vállalkozás és építőipari kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban